Logo 

download

به گزارش روابط عمومی سما-اراک ،با توجه به شیوع بیماری کرونا و عدم برگزاری دوره های حضوری، آموزش های متنوعی به صورت مجازی و کوتاه مدت با همکاری جمعیت هلال احمر و علوم پزشکی کشور در سایت خادم بارگذاری شده است.

لزوم فراگیری این آموزش ها برای آحاد جامعه سبب شد تا اطلاع رسانی های لازم برای تشویق و مشارکت دانش آموزان عضو کانون های دانش آموزی هلال احمر این جمعیت انجام شود.

 با همکاری کارشناس امور جوانان جمعیت هلال احمر و فاطمه قاسمی ،کارشناس مراقبت از سلامت در مدرسه بشردوستی دخترانه سمااراک (دوره دوم) بیش از ۲۵۰ دانش آموز و کادر آموزشی مدرسه در ۴ دوره آموزش مجازی سایت خادم شرکت کردند و گواهینامه های مربوطه را دریافت کردند.

امرالله چیت سازان، سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان اراک گفت : مشارکت بسیار عالی و حضور پرشور  تمامی دانش‌آموزان مدرسه سما در این فراخوان آموزشی منجر به معرفی دوره های  آموزشی هلال احمر و  اجرایی شدن این طرح آموزشی در کلیه مدارس سما کشور در  تمام مقاطع تحصیلی شد.

 چیت سازان ضمن قدردانی از  مشارکت تمام دانش آموزان و کادر اموزشی دبیرستان دخترانه  سمااراک (دوره دوم) در این فراخوان  اظهار داشت: امیدواریم تا پایان سال  شاهد فراگیری آموزش های مجازی برای تمام سنین و گروه های مختلف مردمی باشیم تا بتوانیم در زمان وقوع حادثه و بحران ها به آمادگی بالایی در سطح خانواده و جامعه برسیم . 

                 برگشت به  صفحه اول